جورواجور

زنان حداکثر 34 ساعت رازدارند!

 

نتایج یک نظرسنجی انگلیسی نشان می دهد که زنان حداکثر تا 34 ساعت قادرند یک راز را نزد خود نگه دارند و پس از این مدت زمان آن را به فرد دیگری می گویند.

بر اساس این تحقیق آقایانی که در تلاش برای اثبات این مسئله اند که زنان رازدار نیستند خوشحال باشند. نتایج نظرسنجی یک تیم تحقیقاتی از کافی شاپهای زنجیره ای انگلیس بر روی چهار هزار زن نشان می دهد که زنان واقعا رازدار نیستند.

در شرایطی که یک زن بخواهد نهایت رازداری خود را نشان دهد حداکثر پس از 34 ساعت راز را به فرد دیگر می گوید. اما در یک دهم موارد، زنان موفق نمی شوند دهان خود را بیشتر از 45 دقیقه بسته نگه دارند.

این نظرسنجی نشان می دهد حتی زنانی که قسم می خورند که راز شما را به هر قیمتی نگه دارند پس از چند ساعت قول خود را فراموش می کنند.

نتایج این بررسیها حاکی از آن است که زنان به طور متوسط هر 41 دقیقه یکبار یک شایعه را منتشر می کنند.
بیشتر مسائل مورد گفتگو درباره کار (در 57 درصد از موارد)، غصه های دوستان (55 درصد)، زندگی خصوصی دوستان (54 درصد) و همکاران (50 درصد) است.

براساس گزارش دیلی اکسپرس، نتایج تحقیق دیگری که در سال 2009 بر روی 3 هزار زن بین 18 تا 65 سال انگلیسی انجام شد نشان داد که حداکثر مقاومت زنان در حفظ یک راز 47 ساعت است.

این نشان می دهد که رازداری زنان در طول یکسال گذشته به میزان 13 ساعت کاهش یافته است.

نظرات (1)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
می دونم باورت نمیشه، ولی من اینطوری نیستم! یعنی همه ی دخترای فامیلمون اگه چیزی بخوان بگن که باید برا همیشه خصوصی بمونه میان پیش من! گذشته از اون من اصن از غیبت خوشم نمی یاد! و ۹۰ درصد این عدم رازداری ها مربوط به اون میشه!
من حتی رازهامو نمی نویسم! من دفتر خاطرات ندارم!!! اینایی که تو وبم می نویسم خیلی آبکی و جداست!
جمعه 23 مهر 1389 ساعت 09:40
امتیاز: 0 0
پاسخ:
چرا باورم نشه٬ همه که مثل هم نیستند. منم از غیبت بدم میاد. و منم دفتر خاطرات ندارم!
خاطرات آبکی و جدات هم قشنگه!